Inter Copy


O nás

Již 11 let Vám v Pardubicích nabízíme nejvyšší kvalitu tisku.


Profil společnosti

Firma INTER COPY s.r.o. vznikla v roce 1999 se zaměřením poskytovat služby v oblasti planografických prací a prací spojených s úpravou a dokončováním kopírovaných a tištěných dokumentů.

Firma dbá zejména na zásadu poskytovat svým zákazníkům profesionální zázemí spojené s nejvyšší možnou kvalitou služeb, plněním sjednaných termínů a kvalifikovaným přístupem zaměstnanců k zákazníkům.

Copycentrum společnosti provozované v budově Tractebel Engineering a.s. (bývalá budova CHEMING a.s.), Pernerova 168, Pardubice je vybaveno nejmodernějšími planografickými zařízeními a technikou pro poskytované související služby, zejména pak digitálními kopírovacími zařízeními zn. Xerox, HP, Océ a Canon.

Firma INTER COPY s.r.o. získala certifikáty Autorizovaný partner renomovaných firem Xerox Česká republika s.r.o., HP Česká republika s.r.o., Océ Česká republika s.r.o. a Canon CZ s.r.o.

Naši partneři

Xerox

HP

Océ

Canon


Fotogalerie

Pohled na budovu

Budova Tractebel EngineeringBudova Tractebel Engineering (pohled z parkoviště za zimním stadionem)Budova Tractebel Engineering (pohled na vstup z Pernerovy ulice)

Interiér

Inter CopyInter CopyInter CopyInter Copy


Telefon: +420 777 150 120

E-mail: studio@intercopy.cz

Provozní doba: 8:00 – 12:00


Sdílet na Facebooku


© 2010 – 2024 Inter Copy s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

S účinností od 1. 5. 2017 přechází činnost společnosti INTER COPY s.r.o. na společnost IC print s.r.o. Tel.: +420 777 150 120, web: www.icprint.cz.